ترخیص کالا از مرز بازرگان

ترخیص کالا

ترخیص کالا از مرز بازرگان موضوع مورد نظر فرتاک ترخیص می باشد. مرز بازرگان یکی از نقاط مرزی بسیار مهم در ایران است و مطمئنا تمام افراد اسم این مرز بارها به گوششان خورده است. گمرک بازرگان در یک کیلومتری مرز بازرگان قرار دارد و یک مرز بین المللی مهم در میان کشور های ایران و ترکیه می باشد. گمرک بازرگان به عنوان یکی از مرز های قدیمی در سال 1305 در زمانی که این شهر یک روستای کوچک کار خود را شروع کرد البته کشور ترکیه مرز بازرگان را به نام گوربلاغ می شناسند. در سال های 1315 تا 1317 بنایی در کنار جاده بین المللی احداث شد البته این گمرک تا آن زمان تا مدتی زیر نظر گمرک تبریز بوده است. در سال 1318 به دلیل افزایش تعداد مبادلات میان دو کشور ترکیه و ایران ساختمان هایی احداث شد تا به طور مشترک میان دو کشور مورد استفاده قرار گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص کالا از مرز خسروی تماس حاصل نمایید.

ترخیص کالا از مرز بازرگان

آنچه در اینجا میخوانید!

مرز بازرگان کجاست؟

در سال های 1325 گمرک بازرگان به طور جدی کار خود را شروع کرد. گمرک بازرگان دارای زیر مجموعه نیز هستند مانند گمرک پلدشت و صنم بلاغی. این کار موجب می شود تا سرمایه داران و تاجران بدون معطلی به ترخیص کالا از مرز بازرگان و صادرات خود بپردازند. گمرک بازرگان در مسیر تجارت کشور های ارمنستان، ترکیه، گرجستان، آذربایجان و کشور روسیه قرار دارد. همین عامل یکی از مزیت های این مرز است که باعث کاهش بسیاری از هزینه شده است.

مراحل ترخیص کالا از مرز بازرگان

ترخیص گمرک بازرگان برای واردات کشور های غرب ایران مورد استفاده تجار قرار گرفته است. گمرک بازرگان نیز طبق قوانین تمام گمرک ها در جهان قوانینی را برای ترخیص کالا از مرز بازرگان در نظر دارد در اینجا به شرح تعدادی از مراحل ترخیص کالا می پردازیم:

یکی از مزایای گمرک بازرگان ترخیص کالا به روش پیله وری است، طبق قانون پیله وری افرادی که در مرز بازرگان یا اطراف آن به مدت 3 سال مداوم در آن محیط زندگی کرده اند کارتی دریافت می کنند و طبق ای کارت مزایایی برای آنها در نظر گرفته شده است. از جمله مزیت پیله وری این است که فرد مرزنشین می تواند با کمترین هزینه و کمترین مدارک خواسته شده به امر تجارت خود بپردازد.

تمامی قوانینی که در این گمرک انجام می شود دقیقا مشابه سایر قوانین گمرک های کشور است. همچنین از طریق گمرک بازرگان می توان کالاهایی را وارد کشور کرد که شامل ممنوعیت واردات نباشد، بنابراین حتما قبل از وارد کردن کالای مورد نظر از ممنوع بودن ورود آن به کشور اطمینان حاصل کنید.

کالاهایی که به طور روتین و همیشه وارد گمرک بازرگان می شوند عبارتند از: پروفیل های آلومینیومی، محصولا پلاستیکی، انواع پارچه ها، انواع سنگ، انواع موتور های صنعتی و همچنین انواع ظروف آشپزخانه و وسایل برقی و غیره… و اما کالاهایی که می توان از طریق گمرک بازرگان صادر کرد مانند قطعات مربوط به تریلر، موتور های گیربکس، و انواع سنگ های ساختمانی و… مراحل ترخیص کالا از مرز بازرگان از جمله مواردی است که تمامی تجار و کسانی که در امر صادرات و واردات هستند باید به آن آگاهی داشته باشند.

جهت کسب اطلاع از ترخیص کالا از مرز پرویزخان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شرایط ترخیص کالا از گمرک بازرگان

همانطور که قبلا هم گفته شد ترخیص کالا از مرز بازرگان دارای شرایطی است که دانستن آن برای افراد بازرگان و تجار بسیار ضروری است زیرا با دانستن این شرایط تا حد زیادی در زمان خود می توانند صرفه جویی کنند. یکی از مواردی که در ترخیص کالا از مرز بازرگان بسیار اهمیت دارد این است که بدانیم آیا جنسی که از کشور های فروشنده خریداری شده امکان ورود به کشور را دارد و جزء کالاهای ممنوعه نیست؟

و یا همینطور کالا های صادراتی باید طبق قانون کشور جزء کالاهایی باشد که خروجش از کشور بلامانع باشد و جزء کالاهای یی باشد که گمرک آن را در لیست کالاهای صادراتی قرار داده است. مورد بعدی اینکه تجار باید کالای صادراتی خود را یا از طریق مرز بازرگان و یا از طریق گمرک هایی که زیر نظر گمرک بازرگان هستند صادر و یا وارد کنند، مثلا گمرک گلگشت یا ساری مو. همچنین کار تجارت در مرز بازرگان با کشور هایی انجام می شود که در زیر به آنها اشاره می شود:

ترکیه

گرجستان

ارمنستان

عراق

آذربایجان و روسیه

به منظور ترخیص کالا از مرز باشماغ با فرتاک ترخیص توسط شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

یکی دیگر از شرایط ترخیص کالا از مرز بازرگان این است که اظهارنامه ترخیص کالا یک سری اطلاعات مشخص که عبارتند از:

 • صاحب کالا
 • تعداد کالا
 • نوع محصول و وزن و ارزش آن

تمامی این موارد باید در گمرک توسط مامور گمرک مورد بررسی قرار بگیرد کوچکترین اشتباه می تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند. بعد از تکمیل تمامی اطلاعات خود در اظهارنامه گمرک آن را ارائه می دهید.

در این مرحله بازرسین گمرک به بررسی مدارک شما می پردازند و اگر بین تعرفه مشخص گمرک و ارزش کالا مغایرتی وجود نداشته باشد مراحل بعدی ترخیص کالا از مرز بازرگان بدون مشکلی به روند خود ادامه می دهد. اما اگر بخواهیم مراحل ترخیص کالا از مرز بازرگان را به طور تیتر وار برایتان بگویم به ترتیب زیر می باشد:

 • اطلاعات مورد نیاز خود را به سامانه EPL وارد کنید.
 • از اظهارنامه خود پرینت بگیرید.
 • جهت گرفتن تعیین مسیر از کارشناسان کمک بخواهید.
 • کالایی که قرار است ترخیص شود باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.
 • تمامی مجوز های لازم را برای کالای وارد شده و صادر شده گرفته شود. 

و در آخر یک سری نظارت ها در پایان کار باید توسط این موارد انجام بگیرد این افراد عبارتند از:

 • کارشناسان ترخیص
 • صندوق
 • انبارداری
 • درب خروج و خروج کالا

در مراحلی پایانی به مسئول ترخیص کالا از مرز بازرگان خود مراجعه کرده و نسبت به دریافت کالای خود اقدام می کنید. 

هزینه ترخیص کالا از گمرک بازرگان

حتما تجار و بازرگان به این مسئله واقف هستند که برای ترخیص کالای خود باید یک سری هزینه ها را بپردازند و این هزینه ها موارد زیر شامل می شود:

 • هزینه های مربوط به نگهداری و انبارداری کالا
 • باربری کالا
 • تخلیه 
 • بارگیری کالا
 • تعرفه هایی که برای آزمایش کالا در نظر گرفته شده است.
 • واریزی گمرکی کالا که امری معمول است.
 • واریزی مالیات

به شما توصیه می کنیم جهت ترخیص کالای خود می توانید جهت تسریع کار خود از کارشناسان معتبر کمک بگیرید. همچنین بازرگانان زیادی در گمرک بازرگان وجود دارند که شما می توانید برای ترخیص کالا از مرز بازرگان از آنها کمک بگیرید. شما توسط کارشناسان فرتاک ترخیص به روند ترخیص کالای خود سرعت بالاتری می بخشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ترخیص کار مرز سرو با فرتاک ترخیص تماس بگیرید.

قیمت خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان شامل انواع خدمات بسیار زیادی برای سایر اقلام و کالاهای وارداتی و صادراتی می باشد که با توجه به نوع کالا از نرخ و قیمت های مختلفی برخوردار می باشند و متقاضیانی که قصد برخورداری از خدمات ترخیص کالا دارند جهت استعلام نرخ خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان می توانند از طریق این سایت جاری با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کرده و نرخ دقیق آنها را دریافت نمایند.

راهنمای ترخیص کالا مرز بازرگان

کالا های مختلفی در کشور وجود دارند که جزو کالاهای صادراتی یا وارداتی به شمار می روند اما زمانی که بخواهند مجوز ورود و خروج به داخل کشور را دریافت نمایند لازم است از مرز کشور خارج شوند و این امر نیازمند طی کردن مراحل بسیار زیادی می باشد و افراد باید با در نظر گرفتن شرایط مختلف آنها را از مرز خارج نمایند.

برای ترخیص کالا از مرز بازرگان از مرزهای کشور به راهنمای جامع و کاملی در این خصوص اشاره خواهیم کرد تا متقاضیان بتوانند با استناد به آنها کالاهای خود را از مرز خارج نمایند.

برای خارج کردن کالا نیاز به مدارک بسیار زیادی می باشد که باید تمامی آن مدارک در مرز در اختیار کارشناسان و بازرسان مربوطه قرار گرفته و آنها با بررسی تمام موارد مختلف امکان خروج و یا ورود به مرزهای کشور را بدهند.

از مهمترین فاکتورها و مواردی که در مرز باید ارائه شود می‌ توان به:

 • فاکتور خرید رسمی
 • نشان استاندارد
 • سند بانکی
 • ارائه بارنامه
 • ترخیصینه
 • نشانه وزارت بهداشت
 • معرفی نوع کالا
 • وزن کالا
 • فاکتور صادراتی یا وارداتی کالا

و بسیاری مدارک مختلف دیگر اشاره کرد و افراد باید با ارائه مدارک اعلام شده و همچنین پرداخت هزینه های مختلف در مرز بتوانند مجوز عبور از مرز را دریافت نمایند.

نرخ خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

ارائه کننده خدمات مرز بازرگان که شناخت جامع و کاملی از مراحل خروج کالا از مرز دارد آماده ارائه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان با بهترین کیفیت و قیمت می باشد و کالاهایی که نیاز به مجوز رسمی برای خارج شدن از مرز را دارند می توانند با بهترین شرایط به صورت قانونی خارج کنند.

نرخ خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان بسیار متفاوت می باشد که این تفاوت می تواند شامل وزن محصول، نوع محصول، نوع بارنامه، کشور هدف یا مقصد و بسیاری موارد مختلف دیگر باشد که هر کدام از آنها با نرخ و قیمت های مختلف و متفاوتی همراه می گردند.

آن دسته از افرادی که قصد برخورداری از خدمات نامبرده را دارا می باشند جهت دریافت قیمت و خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان می توانند از طریق این سایت با کارشناسان ما در ارتباط بوده و آنها را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ترخیص کار مرز رازی با فرتاک ترخیص تماس بگیرید.

قیمت اجرای خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

مرز بازرگان یکی از بزرگترین مرزهایی می‌ باشد که از طریق آن انواع محصولات مختلف وارد کشور می گردد، شرکت هایی که ارائه دهند خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان هستند قطعا با هزینه مشخصی این خدمات را اجرا می نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در رابطه با قیمت خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان و نحوه آن و همچنین شرکت‌ های ارائه دهنده این خدمات به دست آورید.

نحوه صدور و ترخیص کالا از گمرک بازرگان

ترخیص نمودن انواع کالاهای مختلف از طریق مرز بازرگان دارای مراحل خاصی می باشد، این مراحل باید به نحو احسن انجام گردند تا کالا بدون مشکل وارد کشور گردد. در ادامه شما را به صورت کلی با نحوه صدور و ترخیص کالا از گمرک بازرگان آشنا خواهیم کرد.

در اولین قدم برای ترخیص کالا از مرز بازرگان باید اظهار نامه ای در سامانه EPL پر گردد، اظهار نمودن کالا در گمرک نیاز به مدارک خاصی دارد، متقاضی باید تمام این مدارک را دارا باشد، از جمله این مدارک می‌ توانیم به اظهارنامه واردات قطعی، کپی از کارت بازرگانی، کاتالوگ و بیمه‌ نامه محصول و بسیاری از موارد دیگر اشاره نماییم.

مرحله مهم دیگر در ترخیص کالا از مرز بازرگان، مرحله اظهار هویت می باشد، گمرک با بررسی نمودن مدارک ارائه شده در صورت صحت، مدارک را تایید می نماید، کالایی که نیاز به ترخیص دارد به خوبی در گمرک مورد بازرسی قرار می گیرد، به علاوه تعرفه گمرکی محصول نیز مورد بررسی واقع می گردد، دریافت نمودن فیش پروانه سبز گمرکی، مرحله نهایی برای ترخیص کالا است.

مجرب ترین شرکت ارائه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

اگر نیاز به ترخیص کالا از مرز بازرگان دارید حتما به شرکت‌ های ارائه دهنده این خدمات که دارای سابقه فعالیت بیشتری هستند و میزان رضایتمندی مشتریان آنها نیز بالا است اعتماد کنید، این شرکت ها از مجرب ترین کادر بهره برده و ترخیص کالا را در مدت زمان کوتاه به صورت کامل انجام می‌ دهند.

شرکت هایی که ارائه دهنده خدمات ترخیص کالا هستند به دلیل دارا بودن سابقه فعالیت مناسب، به این خوبی اطلاعات دقیق و کامل را در رابطه با ترخیص کالا داشته و به راحتی و بدون دردسر اقدام به ترخیص کالاهای مختلف می‌ نمایند. این شرکت ها جهت انجام فعالیت های خود نیاز به مجوز دارند، در صورت عدم وجود مجوز، فعالیت شرکت معتبر نخواهد بود.

شما مشتریان گرامی می توانید با اعتماد به شرکت بزرگ ارائه خدمات ترخیص کالا ما از این خدمات به خوبی بهره برده و همچنین کالای مورد نظر خود را به آسانی ترخیص نمایید. جهت اطلاع از نرخ خدمات ترخیص کالا کافی است تا با بخش مشاوره شرکت ما تماس بگیرید و بدین ترتیب با کسب اطمینان لازم، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید

برای استفاده از خدمات ترخیص کار مرز بازرگان با ما در فرتاک ترخیص تماس بگیرید.

نرخ ارائه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

 

از جمله دلایل اصلی و بسیار مهمی که افراد مختلف را به استفاده از خدمات ترخیص کالا های مختلف از مرز بازرگان وا می دارد مناسب و مقرون به صرفه بودن نرخ خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان می باشد که از سوی واحد ارائه دهنده این نوع فعالیت های خدماتی برای هر یک از انواع آن‌ ها در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که قیمت های ارائه شده در مقایسه با سایر نرخ‌ های موجود در بازار بسیار ناچیز می باشد.

مراحل ترخیص کالاهای صنعتی از مرز بازرگان

شاید افراد زیادی را دیده باشید که قصد ترخیص کالا از مرز بازرگان را داشته اند اما به دلیل گزاف بودن هزینه های مربوط به انجام این امر و نیز پر پیچ و خم بودن مسیر صادرات کالا از کشور، فعالیت تجاری خود را کنار گذاشته یا به روش های بسیار پیچیده دیگری گرایش پیدا کرده اند که سود چندانی برای آنها نداشته است.

در اینجا باید عنوان کنیم که واحد بازرگانی خدمات ترخیص کالا تدابیری اندیشیده است که این مسیر به یک راه هموار و بسیار آسان تبدیل شده و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن، بیشترین میزان خروجی کالا از مرز بازرگان را داشته باشید.

ساده ترین مراحلی که برای انجام این قبیل امور بازرگانی و تجاری وجود دارد شامل موارد زیر است که به صورت مختصر توضیح داده می شود:

 • اولین و مهمترین کاری که باید انجام شود این است که کالای مورد نظر را به روش صحیح استاندارد و علمی که ویژه عبور کالا از مرز است عدل بندی کرده و بر روی آن نام کالا و شرایط خاصی که برای آنها وجود دارد را قید نمایید.
 • حال می بایست با در دست داشتن کارت شناسایی به هر یک از نمایندگی های انحصاری این واحد بازرگانی مراجعه کرده و درخواست خود را به صورت کتبی، واضح و روشن با خط خوانا پر کنید.
 • به محض دریافت سفارش شما نیرو های فعال، ماهر و با تجربه ای که در خدمت این شرکت خدماتی هستند کلیه امور قانونی و اجرایی مربوط به این امر را انجام داده و در کمترین زمانی که برای متقاضیان ارجمند، قابل تصور است کالای ایشان را به آن سوی مرز ارسال کرده یا از گمرک ترخیص می نمایند.

عرضه کننده خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

شرکت ارائه دهنده خدمات ترخیص کالا گمرکی از جمله شرکت های رسمی، معتبر و شناخته شده ای است که با ارائه خدماتی سریع و مقرون به صرفه آماده پذیرش سفارشات هر یک از علاقه مندان به این نوع خدمات در گوشه و کنار کشور می باشد.

واحد عرضه کننده خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان آماده است تا شما را در داشتن فعالیت های اقتصادی که بیشترین میزان سود و کمترین هزینه را به همراه دارد یاری رساند.

برای اطلاع از شرایط و هزینه و مراحل ترخیص کالا از مرز سردشت با ما تماس بگیرید.

ارائه کننده خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

مجموعه ما بهترین ارائه کننده خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان می باشد. با بهره گیری از سالها تجربه و اطلاعات مجموعه ما در این زمینه می توانید تبدیل به یکی از بزرگ ترین وارد کننده کالا در حوزه کاری خود باشید.

می توانید جهت مشاوره و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در این صفحه تماس حاصل نمایید. مشاوران ما هر لحظه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

پروسه ترخیص کالا های وارداتی چیست؟

ترخیص کردن اجناس از گمرک، از اساسی ترین و مهم ترین مراحل واردات کالا می باشد. تمام مراحل ترخیص به قوانین و مقررات هر کشور بستگی دارد. از همین رو اگر این کار اصولی و قانونی انجام نگیرد، اداره گمرک اجناس شما را قاچاق تلقی کرده و این کالاها توسط مامور گمرک ضبط خواهد شد.

“متاسفانه جنس جدید نداریم، اجناس جدید هنوز از گمرک ترخیص نشده اند” مطمئنا همه ما حداقل یک بار این جمله را از زبان افرادی که شغل آنها وابسته به واردات کالا می باشد شنیده ایم. از همین رو اهمیت و سختی ترخیص کالا از گمرک بر هیچ کس پوشیده نیست. ممکن است با انجام ندادن درست این فرایند ضرر هنگفتی به کسب و کار وارد کننده وارد شود و در نهایت به ورشکستگی منجر شود.

شناخت تمام اصول و مقرارت جا به جایی اجناس و همینطور انجام درست مراحل ترخیص کالا از مرز بازرگان از مهم ترین مواردی ست که شما را به یک تاجر و یا یک وارد کننده کالا حرفه ای تبدیل می نماید. اما در این بین به دلیل مشغله کاری زیاد این افراد، حتی با وجود آگاهی کامل آنها به تمام این مقررات اما متاسفانه به دلیل کمبود وقت، زمانی برای انجام این امور برای این افراد فراهم نیست، به همین دلیل ترجیح آنها این است که این مراحل را به افراد یا واحد هایی که تجربه کافی در این زمینه دارند سپرده شود.

اگر شما هم جز افرادی هستید که با واردات کالا سر و کار کار دارید اما با قانون و اصول کار آشنایی ندارید، می توانید به مجموعه ما رجوع نمایید و از تجربیات مشاوران حرفه ای و با تجربه ما در این زمینه استفاده نمایبد.

مرکز عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

مرکز عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان مجموعه ما همواره در تلاش است خدمات ویژه ای به افرادی که تمایل به واردات کالا دارند ولی تجربه و مهارت کافی ندارند ارائه نماید.هدف این مجموعه نه تنها کمک به تاجران بزرگ که هدف اصلی آن رونق دادن به کسب و کار های کوچک و فاقد تجربه ای است که به دلیل عدم آگاهی اغلب به ورشکستگی منجر می شوند. این مجموعه با ترخیص کالا از مرز بازرگان مرز زمینی موجب شده است تا قیمت خدمات ترخیص کالا بسیار منصفانه و مقرون به صرفه باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ترخیص کالا از مرز تمرچین با ما تماس بگیرید.

قیمت خدمات ترخیص کالا صادراتی از مرز بازرگان

قیمت خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان متنوع می باشد و بستگی به معیار های مختلفی دارد که ما در ادامه این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت .از جمله معیار های قابل توجه در قیمت خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان می توان به نوع محصول وارداتی و قیمت آن اشاره کرد. البته هرچه قدر کیفیت و قیمت یک محصول بالا باشد قیمت ترخیص آن بیشتر خواهد بود. چون یکی از مهم ترین معیار های تاثیر گذار بروی آن مالیات می باشد.

شرایط ترخیص کالای خارجی از مرز بازرگان

امروزه با توجه به این که بیشتر محصولات از بنادر و مرز ها ترخیص می شوند، ولی همواره محصول وارداتی باید دارای شرایط و ویژگی های منحصر به فردی باشد تا بتوان آن را از مرز بازرگان ترخیص کرد. از جمله این ویژگی ها می توان به معیار های زیر اشاره کرد، پس لازم است به این شرایط توجه داشته باشید.

 • محصول وارداتی خارجی کیفیت بالای داشته باشد
 • متناسب نیاز مردم باشد
 • ارزش بالای داشته باشد
 • قیمت مناسبی داشته باشد
 • برند معروفی باشد
 • دارای نشان استاندارد جهانی باشد
 • به صورت عمده وارد شود

از جمله شرایطی بوده که هنگام ترخیص کالای وارداتی باید به آن توجه کرد و حتما باید محصولی را انتخاب کنید که شرایط و ویژگی های بالا را داشته باشد. از آنجایی که این فرایند برای تمامی محصولات مهیا بوده و همه محصولات باید این شرایط را داشته باشند.

البته شرط اصلی ترخیص کالا از مرز بازرگان این است که شما با شرکت های خاصی که در این فرایند فعالیت دارند قرارداد ببندید بعد می توانید محصول انتخابی خود را با کمترین زمان ممکن ترخیص کنید.شایان ذکر است توجه داشت قیمت ترخیص کالا بستگی به ارزش آن داشته و این فرایند نیازمند دانش و اطلاعات خاصی می باشد.

شرکت خدمات ترخیص کالا صادراتی از مرز بازرگان

شرکت های متعددی در سطح بازار وجود دارند که در زمینه ترخیص کالا های خارجی و صادراتی فعالیت دارند و هر کدام دارای قیمت و شرایط خاص خود هستند. همواره این مجموعه با نازلترین قیمت ممکن نسب به سایر رقبا محصولات مشتریان عزیز را در کمترین زمان ممکن از مرز های مختلف از جمله بازرگان ترخیص کرده و حتی تمامی محصولات را گارانتی خواهد کرد.

شما می توانید محصولات خود را با نازلترین قیمت از مرز های کشور ترخیص کتید. ارائه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان توسط این مجموعه ها امکان پذیر بوده و همواره این شرکت ها تمامی محصولات خوراکی، پوشاک، و غیره را در کمترین زمان و با نازلترین قیمت ممکن ترخیص خواهد کرد.

ترخیص کالا از مرز بازرگان صادراتی نیاز به دانش و اطلاعات قبلی و حتی به تجربه گذشته نیاز داشته که تمامی این موارد در این شرکت مهیا بوده و شما با خیال راحت می توانید محصولات خود را به کمک کارشناسان ما ترخیص کنید.

برای دریافت خدمات ترخیص کالا از مرز سرو با ما در فرتاک ترخیص تماس بگیرید.

عرضه کننده خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

برای ورود و صادر کردن کالا های مختلف از کشور به مرز های مختلفی احتیاج است و در این مرزها انواع گمرکات دایر شده‌ اند که این کالا ها را به نحو احسن و با استفاده از مقررات موجود رد و بدل می کنند. عرضه کننده خدمات مرز بازرگان، ترخیص کالا از مرز بازرگان را به روش های مختلفی انجام می دهد. آن ها ابتدا اقدام به معرفی انواع مختلف کالا ها می کنند و پس از تولید، آن ها را به مقصد صادر می‌ کنند.

نکاتی درباره مراحل ترخیص کالا از مرز زمینی

خدمات ترخیص کالا گمرکی از مرز های زمینی با مراحل متفاوتی انجام می شود. این خدمات با استفاده از قوانینی که در بین دو کشور توزیع شده و به امضا رسیده اند، انجام می گردد. کلیه فعالیت های موجود در گمرکات زیر نظر دولت بوده و بازرگانانی وجود دارند که اقدام به خرید محصولاتی می کنند و آن ها را برای دیگر بازار ها ارسال می کنند. این تجار گرامی بعد از بسته بندی محصولات خود، آن ها را به روش زمینی برای دیگر بازار ها ارسال می‌ کنند.

این اجناس ابتدا به گمرک وارد شده، مورد بازرسی قرار می‌ گیرند و پس از آن که مشکلی در کار نبود، کلیه این خدمات از لحاظ قانونی بررسی می شوند، سپس کالا ها را برای بازار های دیگر ارسال می‌ کنند. کارگرانی که در این محیط ها مشغول به کار هستند، براساس سوابق خود، دارای کارت ترخیص کالا از مرز بازرگان می باشند، که کالا ها را از ماشین ها خارج کرده و در ماشین های دیگر که مخصوص صادرات برای کشور های دیگر هستند، بارگیری می کنند. آن ها دست مزد خود را به صورت روزانه از صاحبان بار ها دریافت می کنند، همچنین برای تردد به کشور مربوطه نیازی به ویزا و پاسپورت ندارند.

نرخ خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

قیمت خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان متفاوت می باشد و برای اطلاع از قیمت ها به راحتی می‌ توان فضای مجازی را مورد نقد و بررسی قرار داد و بهترین قیمت ها را رزرو کرد. تجار می‌ توانند به صورت اینترنتی تمامی این خدمات را رزرو کرده و نیازی به حضور در محل ترخیص کالا از مرز بازرگان ندارند و هدف این سایت ها رضایت مشتری می باشد.

با روش اینترنتی می توان در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده و نیازی به صرف بازه زمانی برای این فعالیت ها نمی باشد. تجار مسئول پرداخت کلیه هزینه های مربوط به بارگیری و انتقال کالا های خود هستند، آن ها پس از آن دستمزد کارگران و هزینه های حمل و نقل را پرداخت کردند، سود خود را از این کار محاسبه کرده و دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات ترخیص کالا از مرز رازی با ما در تماس باشید.

خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان با نازل ترین قیمت

خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان با نازل ترین قیمت از مراکز معتبر ما. باعث شده است تا شما تجار و بازرگانان عزیز سریع تر کالا های خود را به کشور وارد کنید و از این طریق سریع تر به سرمایه خود دست یابید. قیمت خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان بسیار ارزان و به صرفه می باشد. این مرکز خدمات ترخیص را با کمترین هزینه انجام می دهد. این مرکز در زمینه ترخیص کالا از مرز بازرگان در شهر های رشت، زاهدان بازرگان، تمرچین، باشماق، مریوان، پرویزخان، خسروی، سومار فعالیت دارد.

خدمات ترخیص کالا چگونه انجام میشود

خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان با توجه به قوانین حاکم بر کشور و طبق آن انجام می شود. مهم ترین امر در واردات کالا ها از خارج کشور خدمات ترخیص آن است که باید مراحلی را طی کند و مجوز ترخیص را از کمرگ بگیرد. ما در این مطلب می خواهیم چگونگی خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان را بیان کنیم. اگر شما جزء افراد وارد کننده کالا های خارجی به کشور هستید. این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. زیرا در امور ترخیص کالاهای وارداتی به شما کمک می کند.

شما می توانید بجای این که خودتان امور ترخیص کالا های وارداتی را انجام دهید، این کار را به شرکت های مربوطه که به این کار ها آشنایی دارند و در این زمینه فعالیت می کنند. واگذار کنید. زیرا این شرکت ها سریع تر کار ترخیص را انجام می دهند و با روال کار بیشتر آشنایی دارند و همچنین کارکنانی کار بلد در این امور با این شرکت ها همکاری می کنند.

با اخذ مجوز های لازم برای ترخیص کالا های واردتی از جمله داشتن مدارک حمل و نقل و تعداد و حجم کالاها. زیرا در صورتی که کالا با مدارک همخوانی نداشته باشد مجوز ترخص داده نمی شود و کالا قاچاق محسوب می شود. باید کالای وارداتی به همان تعداد و حجمی که در مدارک نوشته شده است باشد.

باید کالاها برگه ترخیص از شرکت های حمل و نقل بین المللی داشته باشند. و همچنین باید این کالا ها توسط کارشناسان کمرگ تایید شده باشند و کالای قاچاقی نباشد. همچنین باید حواله بانکی داشته باشند و بسیاری از این قبیل مدارک تا معلوم شود کالای وارداتی بشکل قانونی مراحل را طی کرده است. شخص وارد کننده کالا باید کارت بازرگانی داشته باشد.

مرکز ارائه خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

مرکز ارائه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان، بهترین خدمات را برای ترخیص کالاهای وارداتی ارائه می دهد. تجار و بازرگانان گرامی با سپردن مراحل ترخیص کالای خود به این مراکز شاهد ترخیص سریع کالای وارداتی خود به روشی کاملا قانونی خواهید بود. این مرکز با کمترین هزینه بهترین خدمات را برای ترخیص کالاهای وارداتی ارائه می دهد.

قیمت خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

 

قیمت خدمات مرز بازرگان در کشور ما به عوامل های مختلفی بستگی دارد که این عوامل ها باعث می شود که قیمت خدمات بالا وپایین داشته باشد از جمله از عوامل های تاثیر گذار در قیمت آن ها مدت ساعات خدمت رسانی و مکان خدمت رسانی می باشد به طوری که هر چقدر ساعت خدمت بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود اما به طور کلی توسط سازمان های مربوطه قیمت معینی را تعریف نموده اند که هر در هنگام خدمات شامل این قیمت اعلام شده می باشند و خارج شدن از این محدوده دارای ضمانت اجرایی می باشد.

مراحل ترخیص کالا از ترکیه به ایران

همانطور که می دانید مراحل ترخیص کالا از مرز بازرگان از کشور های خارجی به داخلی دارای مراحل مختلفی می باشد که وجود این مراحل لازم و الزامی می باشد زیرا در صورت نبود این مراحل ها امنیت کشور پایین می آید حال ما می خواهیم مراحل خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان را برای شما شرح دهیم از شما علاقمندان نیز دعوت می نماییم در ادامه با ما همراه باشید تا این موضوع مهم نیز برای شما روشن تر گردد.

مراحل ترخیص کالا از ترکیه به ایران عبارتند از :

اولین مرحله در خصوص ترخیص ثبت کردن آن ها می باشد به طوری که همه ی کالا هایی که وارد کشور می شود در ابتدا باید ثبت شوند بعد از ثبت کردن آن نوبت به اظهار نامه ی آن می رسد منظور از اظهار نامه این است که همه ی مشخصات کالا از قبیل وزن ،مدل و برند و غیره در آن جا مورد بررسی قرار می دهند که در صورت صلاح بودن آن مجوز لازم را می دهند.

در مرحله ی بعدی این اظهار نامه گمرکی توسط کارشناسان بررسی شده ودر صورت نیاز، گواهی ترخیص کالا را صدور می نمایند و در مرحله ی آخر این است که همه ی کالا های مجوز داده شده به سمت درب خروجی رفته و در آن جا ترخیص کالا از مرز بازرگان صورت می گیرد البته ناگفته نماند که این مراحل گفته شده به صورت کلی بود چرا که مراحل های ریزی نیز وجود دارد که ما در اینجا به خاطر کمبود وقت نتوانستیم به آن ها بپردازیم.

مراکز عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

در کشور ما با توجه به اینک که کالا های مختلفی از کشور ترکیه به مرز بازرگان رسیده و از آن جا ترخیص می شود به خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان نیاز مند است به همین خاطر در کشور ما مراکز عرضه خدمات ترخیص کالا وجود دارد که شما دوستان عزیز می توانیدبرای کسب اطلاعات بیشتر به اینترنت مراجعه نموده و در این مورد اطلاعات لازمی را کسب نمایید.

قیمت ارزان خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

 

قیمت ارزان خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان، با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود، که می توان به نوع کالا، قوانین گمرکی، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا اشاره کرد. خدمات ترخیص کالا، شامل کلیه مراحل و عملیات ترخیص کالا از گمرک می باشد، که توسط ترخیص کار که می تواند شخص حقوقی و حقیقی باشد انجام می شود.

هزینه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

 

مرز بازرگان یکی از مهم‌ ترین مرزهای زمینی کشورمان است که روزانه هزاران کالا از آن ترخیص و وارد کشور می‌ شود و این مرز شهرت جهانی دارد و یک مرز بسیار استراتژیک از لحاظ اقتصادی می باشد، نرخ خدمات مرز خسروی بسیار مناسب است و مقرون به صرفه می باشد و در طول سال نوسانات زیادی دارد عوامل زیادی بر روی هزینه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان تاثیر دارند، خدمات ترخیص کالا وارداتی یک کار بسیار مهم و پیچیده می باشد و باید توسط افراد متخصص انجام شود.

مراحل قانونی ترخیص کالا از مرز بازرگان

مراحل قانونی ترخیص کالا وارداتی چگونه است؟ شما می توانید پاسخ این سوال را در این مقاله بیابید پس اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید، پروسه ترخیص کالا های وارداتی از طریق مرز زمینی بسیار مهم است و اگر این کار به خوبی انجام نشود باعث آسیب رسیدن به اقتصاد کشور می شود.

 1. بعد از واردات کالا شما باید ثبت درخواست خود را به جهت ترخیص انجام دهید و سازمان‌های دولتی درخواست شما را بررسی می‌کنند.
 2. سپس شما باید مدارک خود را تحویل این سازمان ها دهید تا آن ها بازرسان خود را اعزام کنند و کالا های وارداتی شما را از لحاظ کیفیت و سلامت مورد بررسی و آزمایش قرار دهند.
 3. در مرحله بعد شما باید هزینه ترخیص و مالیات را پرداخت کنید و سپس شما می توانید با پر کردن اظهارنامه کالا های خود را ترخیص کنید و آن را با استفاده از کامیون های کشنده از مرز به نقاط مختلف کشور ارسال کنید.

شرکت خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

شرکت های زیادی در کشور وجود دارند که ترخیص کالا مرز زمینی انجام می دهند اما همه این شرکت معتبر نیستند و شما باید کار ترخیص کالا را به شرکت های معتبر و قابل اعتماد واگذار کنید تا بتوانید کالا های خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ترخیص کنید، این شرکت ها سعی می کنند کار خود را به خوبی انجام دهند تا رضایت مشتریان را جلب کنند.

بازرگانی خدمات ترخیص کالا ما یکی از معتبرترین شرکت های ترخیص کالا می باشد که سابقه طولانی در این زمینه دارد و سالانه تعداد زیادی کالا از طریق مرز خسروی ترخیص می کند. شما می توانید با خیال راحت ترخیص کالا های خود را به شرکت ما واگذار کنید.

شما می توانید با مراجعه به سایت ما ابتدا با مشاوره‌ای ما ارتباط برقرار کنید و پاسخ سوال های خود را از آنها دریافت کنید و سپس ثبت درخواست خود را به راحتی انجام دهید فرایند ثبت درخواست برای ترخیص کالا از مرز بازرگان در سایت ما بسیار راحت است اما در کوتاه‌ترین زمان ممکن درخواست های شما را بررسی می‌کنیم و به شما پاسخ می دهیم.

ارائه بهترین خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

ارائه بهترین خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان توسط شرکت‌های باتجربه موجب می شود تا افراد بتوانند به راحتی موجب ترخیص کالای خود شوند. این شرکت با داشتن کادری مجرب و حق العمل کار رسمی توانسته خدمات ترخیص کالا و مشاوره امور گمرکی را برعهده بگیرد. این شرکت نهایت تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات ترخیص کالا می کند. این شرکت دارای دفاتر نمایندگی در کشورهای دیگر بوده و خدمات ترخیص از گمرک را به بازرگانان و تجار محترم ارائه دهد و شما می توانید اطلاعات مورد نیازتان را از این افراد متخصص ترخیص کالا دریافت کنید.

راهنمای ترخیص کالا مرز بازرگان

با دریافت راهنمای ترخیص کالا مرز بازرگان شما می توانید به راحتی اقدام به انجام این کار نمایید. شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چه کالاهایی را میتوان توسط گمرک ترخیص کرد؟ در پاسخ می توان گفت که کالاهایی که برای واردات آن مانعی وجود ندارند و اجازه دارند که تمامی بازارهای ایران را تسخیر نمایند.

به عبارت دیگر می توان گفت که کالاهای مجاز قابلیت ترخیص از گمرک را دارند. همچنین کالاهای مشروط کالاهایی هستند که باید مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه نداشته باشند تا اجازه ورود آنها صادر شود. برخی دیگر از کالاها وجود دارد که به کالاهای ممنوع الورود معروف می باشند این کالاها نمی توانند از فیلترها عبور کنند و اجازه ورود به کشور را ندارند.

افراد متخصص و متبحری در این زمینه به صورت گسترده فعالیت می کنند و می توانند به راحتی شما را در این زمینه راهنمایی کنند و شما با داشتن اطلاعات و آگاهی های کافی و لازم می توانید کالای خود را از مرز بازرگان ترخیص نمایید. سامانه ترخیص کالا می تواند تمامی قوانین و مقررات را برای ترخیص کالا به شما نشان دهد و شما می توانید با اطلاع از آن اقدام به ترخیص محصولات از گمرک نمایید.

نرخ خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

نرخ خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان و سرخس بر اساس مولفه ها و المان های گوناگونی تعیین می‌ شود و تاجران و صادرکنندگان و افرادی که در زمینه صادرات این محصولات دارای تخصص و تجربه بسیار زیادی هستند و سال ها سابقه در زمینه صادرات و تجارت این محصولات دارند، می توانند به راحتی از این نرخ مطلع شوند.

ترخیص کالا از مرزها در ایران نیازمند رعایت قوانین و مقررات خاصی بوده و صادر کنندگان می‌ توانند با رعایت این قوانین به راحتی کالاهای خود را ترخیص نمایند و آن را وارد کشور کنند. این کالا ها باید مطابق با قوانین و شرایط کشور تهیه و تولید شده باشند و از استاندارد های لازم را برخوردار باشند.

هزینه انجام خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

برای اینکه یک کالا از مرز ترخیص شود باید شرکت هایی باشند که به انجام خدمات ترخیص کالا از مرز بپردازند، در این زمینه هزینه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان بسیار متنوع می باشد و شما باید با توجه به کالای خود هزینه خاصی را متقبل شوید.

شیوه ثبت شرکت ترخیص کالا چگونه است؟

در حال حاضر ثبت شرکت به کسب و کار هویت خواهد بخشید، باید بدانید که با ثبت شرکت می توانید افتخارات بسیار زیادی کسب کنید و در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکت و مشاوره های تجارت و کسب و کار صاحب برند شوید شما بزرگواران می توانید با مطالعه ادامه مطالب به راهنمایی های لازم در زمینه ثبت شرکت ترخیص کالا از مرز بازرگان پی ببرید و شرکت خود را تأسیس نمایید.

اولین قدمی که برای ثبت شرکت ترخیص کالای خود باید انجام دهید انتخاب درست هدف و موضوع حوضه فعالیت شرکت می باشد، شما باید در مرحله بعدی با توجه به قوانین خاص موجود نام مناسبی را برای شرکت خود انتخاب نمایید، شما باید مدت و موضوع، فعالیت، نشانی، سرمایه، نام، سمت و سهام هر یک از شرکت کارا تعیین نمایید.

پس از ثبت و تایید تمامی مدارک می توانید با چاپ آگهی به ثبت شرکت در روزنامه رسمی، کارهای ثبت شرکت خود را به پایان برسانید.

اما هزینه ثبت شرکت موضوع دیگری بوده که باید در مورد آن تحقیق کافی داشته باشید، هزینه های ثبت یک شرکت میتواند متفاوت باشد، در واقع هزینه ای که برای ثبت شرکت در نظرگرفته خواهد شد با توجه به میزان زمان و مقدار خدم

بازرگانی عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با ارائه خدمات بتواند به شما عزیزان کمک نماید تا بتوانید در اسرع وقت کالای خود را از این مرز ترخیص نمایید و از آن بهره ببرید.

تی است که در این راه ارایه خواهد شد.

بازرگانی عرضه خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان

پس از اینکه راهنمایی های لازم را در زمینه ثبت شرکت ترخیص کالا از مرز بازرگان دریافت کردید باید به دنبال راهی باشید تا به شما کمک نماید تا بتوانید بسیار سریع کالای خود را از مرز بازرگان ترخیص نمایید.

روش های بسیاری وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید از خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان بهره مند شوید یکی از آن ها مراجعه حضوری به مرز بازرگان می باشد اما شاید پیمودن مسافت تا این مکان برای بسیاری از افراد دشوار باشد و با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه باشد در این زمینه شما می توانید از طریق درگاه اینترنتی از خدمات ترخیص کالا بهره مند شوید و در اسرع وقت محصولات خود را از گمرک ترخیص نمایید.

ارائه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

تهیه و خریداری برخی از لوازم مورد نیاز برای انسان ها از طریق فروشگاه های موجود در سطح شهر امکان پذیر نمی باشد و باید از طریق برخی کشور های دیگر به کشور خودمان وارد کنیم و این گونه باید کالا های مورد نیاز را از مرز های خاصی ترخیص کنیم. یکی از مرز هایی که دارای بیشترین رفت وآمد و ترخیص کالای ورودی به ایران را به خود اختصاص داده است، مرز بازرگان است. مرکز ارائه انواع خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان، با کیفیت ترین و بهترین خدمات را برای ترخیص انواع کالا ها برای مردمان عزیز ایران به انجام می رساند.

آشنایی با کالاهایی که بیشترین واردات را از گمرک بازرگان دارند

در این مبحث تصمیم داریم به بررسی و آشنایی با انواع کالا هایی که بیشترین واردات را از گمرگ دارند، بپردازیم و شناسایی کنیم که چه کالا هایی بیشتر مورد نیاز اشخاص داخل ایران می باشد.

 • اولین و پر طرفدار ترین کالایی که به صورت و حجم انبوهی به کشور وارد می شود و سالانه به طرفداران آن ها اضافه می شود، پوشاک می باشد و این دسته پوشاک ها از از چین به ایران وارد می شوند و شامل انواع مختلف کفش ها وپوشاک می باشند و برای هر سلیقه و قشری نوع خاصی از آن وجود دارد که هر شخصی طبق سلیقه و نیاز خود می‌ تواند انواع آن ها را تهیه و خریداری کند. یکی از دسته کالاهایی که بیشترین میزان واردات را به خود اختصاص داده است، کتونی ها با برند ها و رنگ ها و مدل های مختلف است که دارای کیفیت بسیار بالا و قابل قبولی می باشند.
 • دومین کالای پر ترخیص در مرز بازرگان میوه های استوایی می باشند و در این چند سال اخیر مردمان ایران با شناخت انواع میوه های استوایی و بررسی فواید و خواص بی نهایت آن ها برای بدن به سمت این میوه ها روی آورده اند و انواع میوه هایی مناطق گرم و استوایی همچون انبه های مخصوص، آواکادو، نارگیل شیری و دراگون از کشور هایی همچون مالزی و ویتنام به کشورمان وارد می شود.

هزینه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

مرکز خدمات و آموزش ترخیص کالا از مرز بازرگان همواره با کیفیت ترین و بهترین خدمات را با نیروی های انسانی جوان و فعال خود با هزینه های خدماتی بسیار مناسب و عالی با احترام به خریداران گرامی خود عرضه می نمایند.

در این مرکز خدمات ترخیص کالا همواره سعی و کوشش همگان بر این است که از دسته نیروی های خاص خود برای خدمات رسانی به مردمان ایران استفاده کند و میزان هزینه های در نظر گرفته شده برای این ترخیص به عوامل متعددی همچون نوع کالا مورد ترخیص، جنس آن ها و وزن آن ها بستگی دارد.

برای دریافت اطلاعات و خدمات از ترخیص کار مرز سردشت با ما تماس بگیرید.

بهترین شرکت انجام خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

خدمات ترخیص کالا مرز بازرگان برای تاجران داخلی و خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این گمرک با موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد از جمله مهم ترین گمرکات در نقل و انتقالات کالاهای کشورهای اروپایی و آسیایی شناخته می شود.

قوانین تعیین مسیر ترخیص کالا در ایران

قوانین تعیین مسیر گمرکی به شرح زیر می باشد:

۱- تعیین مسیر گمرکی بر اساس تعرفه کالا: که به دو دسته ی تعرفه های ممنوع و مشروط تقسیم می شوند.

۲-تعیین مسیر گمرک بر اساس نوع معامله ها: بدون انتقال ارز و …

۳-تعیین مسیر گمرک بر اساس نوع رویه وضعیت های کالا: بر این اساس به دو دسته ی کالای نو و مستعمل تقسیم می شوند.

۴-تعیین مسیر گمرک بر پایه ارزش کالا: که شامل بیش از یک حجم دلار به بالا می باشند.

۵-تعیین مسیر گمرک بر اساس نام کشورها: برای مثال کشورهای پر ریسک

۶- تعیین مسیر گمرک بر پایه نام صاحب کالا

۷-تعیین مسیر گمرکی بر اساس اظهارکننده یا ترخیص کار و حق العمل کار گمرکی ارائه کننده که بر اساس نوع ریسک اظهارنامه در یکی از مسیرهای زردو قرمز و سبز قرار می گیرد.

کالاهایی که ممکن است در مسیر گمرکی قرار گیرند: مسیر سبز: این نوع کالاها نیاز به ورود به آزمایشگاه و استاندارد ندارد، نیاز به کسب مجوزها ندارد، از نظر کشور ساخت و اسناد ارائه شده نیز مشکلی ندارد، ارزش و تعرفه اظهاری سند ها، با ارزش و تعرفه استنباطی گمرک نیز مطابقت دارد. اغلب کارت بازرگانی شرکت تولیدی در این مسیر قرار می گیرند.

مسیر زرد: این نوع کالا ها نیاز به آزمایشگاه ها و یا استاندارد دارد ولی به خاطر سابقه ترخیص در کمتراز سه ماهه گذشته و ارائه کاتالوگ ها و مطابقت ارزش استنباطی گمرک با ارزش کالا اجازه ی خروج می گیرند بدون نیاز به ارزیابی فیزیکی.

مسیر قرمز :این نوع کالا ها احتمالا نیاز به آزمایشگاه و استانداردها دارد.

با تجربه ترین مرکز اجرای خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

گروه بازرگانی ما ضمن ارائه انواع خدمات بازرگانی و ارائه انواع مشاوره های کارشناسانه اقتصادی، در زمینه صفر تا صد مراحل ترخیص کالا از گمرک بازرگان نیز خدمات ویژه ای را به تاجران داخلی و خارجی ارائه می نماید. شما به عنوان یک تاجر تازه کار یا شاید بازرگان حرفه ای و باسابقه می توانید در زمینه انجام امور بازرگانی تجارت خود به این شرکت مراجعه کنید.

با دریافت کردن مشاوره در هر زمینه از تجارت های بین المللی، انجام امور بازرگانی، گمرکی و ترخیص کالاهای تجارت خود را به باتجربه ترین مرکز اجرای خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان بسپارید و با خیالی آسوده و راحت و بدون هیچ گونه دغدغه ای به تجارت های بزرگ بپردازید و در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین سرمایه گذاری ها به سودهای کلان اقتصادی دست یابید.

برای دریافت اطلاعات و خدمات از ترخیص کار مرز باشماق با ما تماس بگیرید.

قیمت خدمات ترخیص کالا کشاورزی از مرز بازرگان

قیمت ترخیص کالا از مرز بازرگان با توجه به کالایی که برای این کار در نظر گرفته می‌ شود متفاوت است. هم چنین یکی دیگر از عواملی که بر هزینه خدمات اثر فراوانی دارد حجم کالا می باشد برای اینکه وارد کنندگان بتوانند کالای خود را از مرز موردنظر ترخیص کنند باید از قیمت نهایی این محصول مطلع شوند که امروزه شرکت های ترخیص کاری این هزینه را برای این دسته از افراد تعیین می‌ کنند.

امروزه در مرزهای متفاوت قیمت ترخیص گوناگون است در صورتی که ترخیص کار حرفه‌ای این کار را انجام دهد طبیعتاً هزینه خدمات بسیار پایین می آید و این به نفع واردکنندگان می‌باشد که می توانند با مناسب ترین قیمت کالای خود را ترخیص کنند.

زمان ترخیص کالای صنعتی از مرز زمینی

زمان ترخیص کالای صنعتی در مرز زمینی نسبت به مرز هوایی و دریایی بسیار متفاوت می باشد و در این مرز زمان انجام این کار در مقایسه با مرزهای هوایی و دریایی بسیار کمتر است به دلیل این که در مرزهای زمینی، مراحل اداری با سرعت بهتری انجام می‌ شود. در صورتی که افراد برای ترخیص کالاهای خود از ترخیص کار حرفه ای که از شرکت های بازرگانی استخدام شده باشد، استفاده کنند.

قطعاً مراحل ترخیص کالا از مرز بازرگان به سهولت و با سرعت انجام می‌ شود و هزینه های اضافی نیز کاهش می یابد. قابل ذکر می باشد که در مرزهای زمینی خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان بهتر انجام می شود و افراد با دادن مدارک کمتری می‌ توانند این امر را انجام دهند اگر همراه کالاهای گمرکی، مسافری نیز باشد زمان ترخیص اجناس مختلف می باشد.

با توجه به اینکه بعضی از کالاها ها ممکن است در معرض فساد قرار بگیرند معمولاً روند ترخیص آن ها را افراد با سرعت انجام می دهند تا کالا دوام خود را از دست ندهد به دلیل این که اگر این اجناس مدت زمان طولانی در گمرک بمانند ممکن است که فاسد شوند و به واردکنندگان ضرر مالی برسد.

بازرگانی عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

بازرگانی عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان تمامی خدمات را بدون هیچ نقصی به افراد ارائه می کند و در این مراکز افراد موظف هستند که تمام مدارک را در اسرع وقت طبق قانون دریافت کنند و معمولاً واردکنندگان باید تمام و کمال هزینه انجام خدمات را به این مراکز بپردازند.

امروزه مراکز ترخیص کالا از مرز بازرگان سعی می کنند که با کمترین هزینه و در کوتاه‌ ترین زمان خدمات خود را ارائه کنند تا افراد وارد کننده کالای خود را با قیمت پایین تری از مرز وارد کنند این مرکز به صورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشند تا مشتریان را از دست خود راضی نگه دارند.

برای دریافت اطلاعات و خدمات از ترخیص کار مرز پرویزخان با ما تماس بگیرید.

شرکت ترخیص کالا از مرز بازرگان

شرکت ترخیص کالا از مرز بازرگان جزو شرکت هایی است که در این مرز اقدام به ارائه خدمات می کند. اکثر شرکت ها دارای بنگاه های معاملاتی و ترخیص کالا از مرز بازرگان و حمل و نقل آن در داخل کشور هستند که دارای بهترین برندهای کالا و همچنین خدمات عرضه در سطح کشور می باشند. این شرکتها سعی می‌کنند که کالا را صحیح و سالم در این مرز ترخیص و به دست صاحبان آنها برساند. اکثر این شرکت ها طرف قرار داد با سازمان های دولتی نیز می باشند.

کالاهای وارداتی پس از اینکه به مرزهای کشور می رسند، باید از گمرک برگه ترخیص را بگیرند تا بتوانند راحت وارد کشور شوند. بیشتر شرکت هایی که این واردات را انجام می دهند، سعی می کنند که اولاً کالاهای آنها قانونی باشد. بعضی شرکت ها کالاهای غیر قانونی را وارد می کنند که دولت اجازه ترخیص آنها را نمی‌دهد. همچنین بعضی از این کالاها می‌توانند بسیار ضروری باشند که دولت سعی می کند در اسرع وقت نسبت به ترخیص آنها اقدام نماید تا شرکت ها و افرادی که به این کالاها نیاز دارند، نیاز خود را برطرف نمایند. بعضی از کالاها هم که وارد کشور می‌شوند و در این مرزها قرار می گیرند، می توانند کالاهای مصرفی با ماندگاری کم باشند. مثل گوشت یا میوه که باز هم در این مرزها سعی می‌کنند که این کالاهای اساسی را در مدت کوتاهی ترخیص و به دست مشتریان برسانند. اگر زمان ترخیص این کالاها طول بکشد می‌تواند خسارت جبران‌ ناپذیری را به صاحبان کالا برسانند. به همین خاطر در گمرک مرز ها سعی می‌کنند این کالاها خیلی زود به دست مشتریان و صاحبان آنها برسد. اکثر کالاها، پس از بررسی ماموران دولت و ماموران گمرکی، اجازه ورود به کشور را دریافت می کنند که در واقع روند قانونی مراحل ترخیص کالا می باشد. معمولاً ترخیص کالا صادراتی در مرزهای کشور به صورت کاملاً دولتی و قانونی انجام می‌شود تا کالاهای سالم و قانونی به دست افراد برسد.

نرخ خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان نرخ خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان را معمولاً دولتها و گمرک های آن در این مرز ها اعلام می‌کنند و این نرخ ها، دست افراد و شرکت‌ها می‌رسد. معمولاً نرخ این خدمات ترخیص کالا در این مرز ها را بر اساس میزان کالا و همچنین نوع و کیفیت کالای دسته بندی شده مشخص می کنند که هر کالا با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر نرخ خدمات با هم فرق دارند. معمولاً کالاهای ضروری و سنگین از یک نرخی برخوردارند و کالاهای دیگر از یک نرخ دیگری. و افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند از تمامی این مراحل باخبر می باشند.

برای دریافت اطلاعات و خدمات از ترخیص کار مرز خسروی با ما تماس بگیرید.

مرکز عرضه خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

 

عرضه خدمات مرز بازرگان مراکز ای در سراسر کشور می باشد که به صورت متمرکز در قسمت های مشخصی قرار دارد که شما با مراجعه به این مراکز می توانید خدمت مورد نظر خود را درخواست کنید علاوه بر آن می توانید به صورت تلفنی و آنلاین خدمت مورد نظر را دریافت نمایید برای کسب اطلاعات دقیق در می توانید از طریق شماره تلفن های موجود با ما تماس بگیرید و ارتباط برقرار کنید‌.

اطلاعاتی درباره فرآیند ثبت شرکت ترخیص کالا

درباره فرایند ثبت شرکت ترخیص کالا از مرز بازرگان و ترخیص کار مرز بازرگان و اطلاعاتی را در این قسمت شرح می دهیم که از شما می خواهیم با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

 • اولین مسئله ای که به آن اشاره می شود این است که باید سفارش خود را ثبت کرده و سپس کالا را خریداری نمایید و در مرحله بعد که حمل و نقل است و توسط ترانزیت و ترانشیپ بکاره اخذ و مجوزات لازم می پردازد باید حتی گمرکی و برگی سبز دریافت شود.
 • که گمرک های مختلف در مرزهای شمالی و جنوبی وجود دارد که باید از حق العمل کارگران محلی به عنوان ترخیص کار مرز برای ترخیص کالا از مرز بازرگان استفاده شود و با اقلیم های مختلف که در همان قسمت وجود دارد در ارتباط باشد‌
 • برای عبور کردن از گمرک و سفر به اقلیم های مختلف از جمله اقلیم کردستان نیاز به ویزا نیست اما مسافران عتبات باید از مرزهای دیگر از ایران خارج شوند و علاوه بر آن تجارت و بازرگانی تمام کالاها به جز کالاهای نفتی از طریق این مراکز انجام می شود.
 • یک مرز زمینی است که برای عبور و مرور کامیون های سنگین قرار داده شده است تا به راحتی امکان رفت و آمد آنها فراهم شود و برای این افراد هزینه های زیادی به همراه نداشته باشد
 • از موارد دیگری که بهتر است در مورد آن اطلاع کافی داشته باشید این است که یص کار در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی می‌کند که برای ترخیص با هماهنگی های لازم با گمرکات انجام می شود و به عنوان یک نماینده صاحب کالا به حساب می‌رود که باید قوانین سخته به درستی پیش برود و قبل از ورود و خروج انواع کالا از گمرک افراد حقوقی یا حقیقی نسبت به آن ثبت سفارش خود را انجام داده باشد.

بازرگانی خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان

خدمات ترخیص کالا از مرز بازرگان از طریق معتبرترین شرکت ها انجام می شود که شما می توانید از طریق شماره تلفن های موجود به صورت آنلاین ارتباط خود را برقرار کنید و هر گونه سوال در این زمینه دارید را بپرسید و کارشناسان را به صورت تمام وقت و همه روزه به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهند و برای شما خدماتی را در نظر گرفتند که برای شما ارائه می دهند‌.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *