ترخیص کالا

اهمیت ترخیص کالا از گمرک و نقش گمرک از جنبه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و تامین سلامت جامعه و تاثیر آن بر شرکت های ترخیص کار


یکی از کارهای مهمی که هنگام واردات باید آن را انجام داد ترخیص کالا می باشد که مرکز ارائه ترخیص کالا از مرزمهران، پرویزخان و شلمچه  برای افرادی که قصد دارند از طریق مرز محصولات خود را وارد کشور کنند، شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی و بدون هیچگونه دغدغه‌ ای مراحل ترخیص محصولات وارداتی خود را انجام دهند.

ترخیص کالا از مرز مهران

یکی از مرز های مهم زمینی که بیشترین تردد را دارد، مرز مهران می باشد که افراد زیادی برای ترخیص کالا های وارداتی خود، از این مرز استفاده می کنند.

مرز مهران که هر ساله بیشترین عبور و مرور را بین ایران و عراق دارد، توانایی بالایی در کوتاه تر کردن پروسه ترخیص کالا را داشته و هر ساله تعداد زیادی از تاجران محصولات خود را از این مرز زمینی ارسال و یا وارد می کنند. این مراکز با بکار گیری افراد مجرب در تلاش می باشند که مراحل ترخیص کاری را در اسرع وقت انجام دهند تا از تجمع و معطلی بیش از حد مراجعه کنندگان بکاهند.

ترخیص کالا مرز پرویزخان

یکی از گذر گاه های غربی ایران که در قصر شیرین واقع شده است، مرز پرویزخان می باشد که میزان ترخیص کالا بسیار زیادی در سال دارد.

این مرز مهم که در کرمانشاه قرار دارد، همجوار کشور عراق می باشد که تمام کسانی که قصد عبور از این مرز را دارند، می توانند با ماشین شخصی خود از این مرز عبور کنند بدون اینکه معطلی داشته باشند.

اما کسانی که قصد وارد کردن کالا یا خارج کردن آن را دارند، باید پروسه های اداری و بازرسی را گذرانده و بعد گذراندن این مراحل، به راحتی کالای خود را ترخیص و از مرز خارج شوند.

ترخیص کالا از مرز شلمچه

به طور حتم همه شما نام شلمچه را به تکرار شنیده اید. این مرز که مهمترین مرز ایران و عراق می باشد، علاوه بر عبور بالاترین زائر دارای روند کاری بالای ترخیص کالا می باشد که بسیاری از کامیون ها از مرز شلمچه وارد کشور عراق می شوند.

میزان تردد از این مرز به طور متوسط روزانه 1000 دستگاه کامیون می باشد که نشان از سرعت بالای ترخیص کاری در این مرز می باشد.

ترخیص کالا مرز لطف آباد

یکی از نقاط مرزی شمال شرق کشور که ترخیص کالا در آن به بهترین نحو انجام می شود، مرز لطف آباد واقع در استان خراسان رضوی می باشد. این مرز که با کشور ترکمنستان مجاورت دارد، در شهرستان درگز و به فاصله 22 کیلومتری این شهرستان قرار گرفته است.

هرساله تعداد زیادی از زائرین مسلمان ترکمنستان برای زیارت حرم مطهر امام رضا از این مرز وارد کشورمان می شوند. علاوه بر این زائران، تمام مبادلات صادراتی دو کشور نیز در حجم زیادی که به صورت زمینی انجام می شود، از این مرز مهم کشور صورت می پذیرد.

ترخیص کالا مرز باشماق

یکی از مرزهای کرد نشین و اقلیم کردستان عراق، مرز باشماق می باشد که تمامی واردات زمینی و ترخیص کالا منطقه کردستان از این مرز صورت می پذیرد.

ترخیص کالا یکی از حساس ترین مراحل صادرات و واردات می باشد که اگر کسی آگاهی کافی از این پروسه اداری را نداشته باشد، منجر به اتفاقات ناگوار و ضررهای مالی بسیاری خواهد شد.

در سراسر ایران مراکزی وجود دارند که کارشان مشاوره و انجام اینگونه امور می باشد که با دریافت مبالغی، تمام کارهای واردات و صادرات شما را انجام می دهند بدون اینکه شما متحمل ضرری شوید یا اجناس شما از بین برود.

ترخیص کالا مرز بازرگان

یکی از مرز های مجاور کشور ترکیه که بیشترین عبور از آن انجام می شود، مرز بازرگان در استان آذربایجان غربی می باشد که سالانه حجم بالایی از ترخیص کالا از این مرز انجام می شود.

این مرز که یکی از قطب های اقتصادی و درآمدزا کشور می باشد، به علت خط ترانزیتی به اروپا و رفت آمد های تمامی کامیون هایی که از اروپا وارد کشور می شوند یا از ایران به اروپا و ترکیه می روند، همیشه پرتردد بوده و در زمان های مسافرت افراد به ترکیه از طریق خط زمینی، بسیار شلوغ تر می شود.

به دلیل شلوغ بودن این مرز، بسیاری از افراد گاهی از مراحل ترخیص کاری منصرف می شوند. ولی در این میان افراد خبره ای وجود دارند که پروسه اداری این کار را به طور حرفه ای انجام می دهند و در کمترین زمان این کار انجام می شود.

پیشنهاد ما به شما که در کار صادرات یا واردات خبره نیستید، کمک گرفتن از این مشاوران می باشد تا بتوانبد در کمترین زمان ممکن تمامی کارهای اداری کالای خود را انجام دهید.

ترخیص کالا از بازارچه های مرزی

همانطور که همه می دانند، مراحل ترخیص کالا از تمامی بازارچه های مرزی کشور، کار زمان بری بوده و نیاز به تجربه بالا و صبر و حوصله زیادی می باشد.

اولین مرحله در واردات و صادرات این است که میزان هزینه حمل و نقل باید محاسبه شود تا در ابتدا دانست کالای ما باید از طریق زمینی وارد یا خارج شود یا از طریق هوایی.

دومین مرحله شناخت مرزی می باشد که قرار است کالای خود را از مرز خارج کرد. شناخت از مرز به این معنی می باشد که باید بدانیم زمان معطلی و خواب کالا چقدر بوده و چند روزه این کالا خارج خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر تجربه کافی ندارید، در ابتدا کار خود را به مشاوران صادرات بسپارید تا با پرداخت هزینه کم، خیالتان از بابت انجام این کار راحت شود.

ترخیص کالا جلفا

از مهمترین و پر ترددترین مرزهای کشور که در جوار کشور آذربایجان می باشد، مرز جلفا بوده که مراحل ترخیص کالا در این مرز، به علت تجربه بالای کارمندان آن بسیار سریع و با بهترین نحو انجام می شود.

جلفا در شمال استان آذربایجان شرقی واقع شده است و به دلیل رفت و آمد زیاد مردم کشور آذربایجان به ایران برای خرید کالا، این مرز در اکثر روزهای سال به صورت 24 ساعته باز بوده و رفت و آمد در تمام ساعات شبانه روز از این مرز امکام پذیر می باشد.

این مجموعه دارای یک تیم قوی برای تمام کارهای ترخیص کالا می باشد که با دریافت هزینه بسیار کم، می تواند کالاهای شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین حد ایمنی و با بیمه نامه های معتبر، وارد و یا خارج کند.

پیشنهاد ما به شما این است اگر تجربه کافی در این امر را ندارید، برای جلوگیری از ضررهای احتمالی، با مشاوران  مجموعه ما تماس بگیرید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *