ترخیص کار کالا، به فردی می گویند که با وکالت از طرف افراد دیگری واردات و خدمات مربوط به کالا هایی که وارد ایران می شوند را انجام می دهد. برای انجام این کار افراد باید کارت ترخیص کاری داشته باشند و در غیر این صورت، افرادی که کارت ترخیص کاری نداشته باشند، بیش از 10 مرتبه در سال این کار را نمی توانند انجام دهند.شرکت هایی وجود دارند که در این زمینه به افراد خدمات ارائه می دهند. و امور گمرکی تجار را اتجام می دهند. ترخیص کاران این شرکت ها افراد مجرب و آموزش دیده ای می باشند که خدمات ترخیص کاری کالا را به نحو احسن انجام می دهند. در این مقاله در مورد ترخیص کاران به ویژه ترخیص کار مرز تمرچین، بازرگان و بنادر و گمرکات کشور صحبت می کنیم.

هزینه خدمات ترخیص کار در مرز تمرچین

معرفی کامل شغل ترخیص کاری

معرفی کامل شغل ترخیص کاری به طور کلی، وظیفه و کار ترخیص کار گمرک ، انجام دادن اموری می باشد که برای ترخیص کالا از گمرک انجام می شود. ترخیص کالا های مانده در پشت دیوار های گمرک شاید در ظاهر کاری ساده باشد اما واقعا این طور نیست. و به یک ترخیص کار با تجربه، متخصص و ماهر با آشنایی کامل به تمامی تعرفه های گمرک، آشنایی تمام و کمال با نرخ های عوارض انواع کالا های وارداتی و نیز تسلط بر قوانین صادرات و واردات دارد.

از طرفی در استخدام ترخیص کار، تاجر برای اطمینان بیشتر می توان با ترخیص کار قرارداد محضری منعقد کند. تا با خیال آسوده امور کاری خود را به او بسپارد.

برای ترخیص کار شدن باید اطلاعات کاملی از آنچه که در بالا ذکر گردید داشت و هچنین باید شرایط زیر را جهت کار در این عرصه تامین کرد:

1 ) داشتن تبعیت ایران

2 ) داشتن حداقل سن 25 سال

3 ) عدم محکومیت قضایی و عدم فعالیت قاچاق

4 ) داشتن حداقل مدرک دیپلم

5 ) عدم کارمندی دولت

6 ) قبول شدن در آزمون گمرک

ارائه بهترین خدمات ترخیص کاری مرز تمرچین

ارائه بهترین خدمات ترخیص کاری مرز تمرچین مجموعه بازرگانی فرتاک، شرکتی در زمینه صادرات و واردات محصولات و ترخیص کالا از تمامی گمرک های کشور و ارسال آن ها به تمام نقاط جهان می باشد. ترخیص کالا از کشور های خارجی، متاسفانه در ایران فعالیت ساده ای محسوب نمی شود. هم اکنون، بازرگانی های زیادی در عرصه ترخیص کالای تضمینی به فعالیت می پردازند. معتبر ترین و یکی از بزرگترین این مجموعه ها، شرکت بازرگانی فرتاک می باشد. این مجموعه همواره کوشیده تا بهترین خدمات را به بازرگانان ارائه دهد، و در جهت جلب رضایت تجاری که به ترخیص کاران فرتاک اعتماد کرده اند، پاسخ مثبت بدهد. برای همکاری با شرکت بازرگانی فرتاک می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *