شرکت های مختلفی در سطح کشور ما برای کمک به تجار و شرکت های بزرگ تولیدی جهت انجام راحت تر مبادلات تجاری با سایر کشور های دنیا فعالیت می کنند و در این زمینه آموزش های لازم را نیز به آن ها ارائه می دهند. نرخ خدمات ترخیص کالا مرز باشماق در استان کردستان بر اساس انواع محصولات صادراتی و نرخ آن ها تعیین می شود چرا که به هر محصول مقداری مالیات تعلق می گیرد که باید به دولت پرداخت گردد.

نرخ انواع خدمات ترخیص کالا از مرز باشماق

مدارک و مجوزهای مورد نیاز برای ترخیص کالاهای وارداتی

مدارک و مجوزهای مورد نیاز برای ترخیص کالاهای وارداتی به طور کلی در تمام مرزهای کشور اداره هایی فعالیت می کنند که تحت عنوان گمرک شناخته می شوند و تمام کالای وارداتی و صادراتی را به دقت مورد بررسی قرار می دهند تا از ورود یا خروج محصولات ممنوعه جلوگیری نمایند. اما ترخیص کردن کالای وارداتی از این اداره به یک سری مدارک و مجوزها نیاز دارد که ما در ادامه این مطلب برخی از آن ها را خدمت شما بیان می کنیم:

  1. دسته اول مدارکی که باید به این مرکز ارائه داده شود تحت عنوان ترخیصیه شناخته می شوند و شامل قبوض انبار و بارنامه های شرکت تولیدی هستند.
  2. دسته دوم این مدارک را به نام پروفرما می شناسند و این مدارک شامل فاکتور های خرید کالا از شرکت، فهرست های دسته بندی محصولات و گواهی نامه مبداء اصلی آن ها هستند که نشان دهنده کشور تولید کننده محصول می باشد.
  3. مدارک مربوط به اداره بازرگانی، بیمه نامه شرکت، تاییدیه های سازمان استاندارد، مجوزهای حق صادرات کالا مانند تاییدیه های بهداشتی و گواهی نامه مربوط به ایست بازرسی هم باید به این اداره تحویل داده شوند.
  4. در ضمن شرکت های صادراتی هم باید کارت بازرگانی، ویزا و پاسپورت معتبر و بیمه نامه خود را به این اداره ارائه دهند تا بتوانند از کشور خارج شوند.

ارائه سریع ترین ترخیص کالا از مرز باشماق

ارائه سریع ترین ترخیص کالا از مرز باشماق شرکت های ارائه خدمات گمرکی در مرز باشماق و مرز تمرچین همواره سریع ترین و کم هزینه ترین خدمات مربوط به ترخیص کالا را به هم میهنان ما ارائه می دهند و به این ترتیب موجب سهولت امر تجارت برون مرزی می شوند و رضایت هر چه بیشتر صادر کننده ها را جلب می نمایند و به همین دلیل به شدت در بین آن ها محبوب هستند.

واحد های اصلی و رسمی عرضه کننده محصولات وارداتی در کشور ما همواره کالایی که به طور قانونی از این مرزها به کشور وارد شده اند را خریداری می نمایند و آن ها را از راه های مختلفی در سطح ایران توزیع می کنند که یکی از این راه ها بهره گیری کردن از درگاه های خرید اینترنتی است که موجب کاهش هزینه های شما می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *