لیست قیمت خدمات مرز بازرگان را می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت بازرگانی فرتاک از معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات واردات صادرات و ترخیص انواع کالا و محصولات در سطح کشور را مشاهده نمایید. این مجموعه با دارا بودن سابقه بسیار طولانی در ترخیص انواع کالا و همچنین واردات و صادرات آن به کشورهای دنیا توانسته است رضایت مشتریان خود را در این امر کسب نماید.

لیست قیمت انواع خدمات در مرز بازرگان

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک بازرگان

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک بازرگان گمرک بازرگان از مهمترین گمرکات در مرز ترکیه به ایران می باشد که با استفاده از این مرز می توان مراحل واردات و صادرات کالاهای مجاز را به کشور های زیادی صورت داد. اما مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک بازرگان چه می باشد؟ در ادامه این مدارک را خدمت شما معرفی می نماییم.

مهمترین مدرکی که برای ترخیص کالای خود از این گمرک مورد نیاز می باشد. کارت بازرگان است که این کارت را می توانید با مراجعه به سایت بازرگانی فرتاک به راحتی دریافت نمایید. به طور کلی برای ترخیص کالا از گمرک نیاز به فاکتور خرید کالا،بیمه های مربوط به کالا و همچنین اسناد بانکی، ترخیص های مربوط به کالا ،فاکتورهای خرید لوازم و کالاهای وارداتی و صادراتی، قبض های مربوط به انبار گواهی های لازم در خصوص بازرسی ،بیمه نامه ،بارنامه و مجوزات کالا، اینویس، پروفرما و ترخیصی های مربوط به کالا مدارک مورد نیاز می باشد که لازم است جهت تنظیم برگ اظهارنامه در دسترس باشد.

برای تکمیل فرم اظهارنامه نیاز به اطلاعاتی نظیر نام صاحب لوازم و کالاها و همچنین مدارک شناسایی فرد، نوع محصول صادراتی و وارداتی و همچنین تعداد محصول وزن مربوط به محصول و ارزش ریالی کالا از جمله مشخصاتی می باشد که لازم است در اظهارنامه ثبت شود.

شما بازرگانان گرامی برای ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی خود از گمرک بازرگان نیاز به ترخیص کار مربوط به هر منطقه را خواهید داشت.شرکت بازرگانی فرتاک در کلیه گمرکات ترخیص کار کرده و کاملاً حرفه‌ای را دارا بوده و در کمترین زمان ممکن ترخیص کار مربوط به گمرک مورد نظر شما را معرفی می نماید.

معتبرترین مرکز ارائه خدمات در مرز بازرگان

معتبرترین مرکز ارائه خدمات در مرز بازرگان شرکت فرتاک از معتبرترین مراکز ارائه خدمات در مرز بازرگان می باشد و این مجموعه دارای سابقه درخشان در کسب رضایت مشتریان در امور خویش است. شما می توانید با کمترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مجوزهای مربوط به ترخیص کالاهای خود را از گمرک انجام دهید بدون اینکه نیاز به هزینه‌های اضافه و صرف وقت بسیار باشد.

بازرگانان و تاجران عزیز می توانند برای سهولت در امور صادرات و واردات خود به سایت اینترنتی مجموعه فرتاک مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مشاوره مجموعه بازرگانی فرتاک در تماس باشید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *