باشماق از مرزهای مشترک بین ایران و کشور عراق می باشد. مرز باشماق از پایانه های گمرکی مهم غرب کشور است که ترانزیت کالا بین ایران و عراق از آن صورت می گیرد.شرکت های زیادی خدمات ترخیص کالا مرز باشماق را ارائه می کنند.

برای ترخیص کالا از گمرک باید مراحل قانونی اداری زیادی را طی کنید که مستلزم صرف زمان و هزینه بالا می باشد. اما اگر این کار را به شرکت های بازرگانی ترخیص کالا بسپارید با صرف زمان و هزینه کمتر این خدمات را برای شما انجام می دهند.

عرضه خدمات ترخیص کالا مرز باشماق

فرآیند ترخیص کالا از مرز باشماق چگونه است؟

فرآیند ترخیص کالا از مرز باشماق چگونه است؟ آیا می خواهید بدانید فرآیند ترخیص کالا از مرز باشماق چگونه است؟ پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید. همان طور که می دانید برای ترخیص کالا از گمرک باید مراحل ادارای و قانونی زیادی را طی کنید تا بتوانید کالای خود را تحویل بگیرید.

مراحل لازم برای ترخیص کالا از مرز باشماق به این صورت است که ابتدا باید یک سری اسناد و مدارک به گمرک ارائه دهید تا مشخص شود کالای شما قاچاق نمی باشد. یکی از این مدارک کارت بازرگانی معتبر می باشد. از دیگر مراحلی که باید برای ترخیص کالا طی کنید تعیین ارزش کالای وارداتی یا صادراتی مورد نظر می باشد که باید توسط کارشناسان مربوطه انجام گیرد.

از آنجا که این کار با قیمت های مختلفی انجام می شود، سپردن کار ترخیص کالا به شرکت باتجربه ترخیص کار مرز باشماق بهترین تصمیم است. بعد از تعیین ارزش کالا نوبت به پرکردن اظهار نامه و ارائه آن به گمرک می رسد. گمرک با بررسی اظهارنامه شما و تایید آن یک شماره ثبت یا کوتاژ به کالای شما اختصاص می دهد. بعد از آن احراز هویت مالک کالای وراداتی یا صادراتی توسط مامور گمرک انجام می گیرد. پس از بررسی اظهارنامه و تایید هویت سند ترخیص کالای مورد نظر صادر می گردد. با در دست داشتن سند ترخیص کالا و ارائه آن به صندوق صدور پروانه می توانید پروانه خروج کالایتان را ازگمرک دریافت کنید. با ارائه پروانه خروج کالا و پرداخت هزینه های انبار می توانید کالای خود را تحویل بگیرید.

شرکت بازرگانی ترخیص کالا مرز باشماق

شرکت بازرگانی ترخیص کالا مرز باشماق به دلیل طولانی بودن فرآیند ترخیص کالا از مرز باشماق، افراد زیادی خدمات ترخیص کالای خود را به شرکت بازرگانی ترخیص کالا مرز باشماق می سپارند و با پرداخت هزینه ترخیص کالا وارداتی خود به آن، کالای مورد نظر خود را در زمان کمتر تحویل می گیرند.

دلیل این امر آن است که این شرکت ها دارای کارشناسان خبره و کاربلدی هستند که به تمام قوانین و پیچ و خم های اداری ترخیص کالا از گمرک باشماق آشنایی کامل دارند. همچنین هزینه ترخیص کالا را به نحو مناسبی مدیریت می کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *