شرکت عرضه خدمات مرز باشماق مریوان تمامی تلاش خود را به کار بسته تا این خدمت را در اسرع وقت و در بهترین شرایط ممکن انجام دهد تا بتواند رضایت متقاضیان این نوع مجوز را جلب نمایند که تا حدود زیادی در این امر موفق عمل کرده اند. شایان ذکر است که این سند مورد تایید هر دو کشور مبدا و مقصد بوده و محصولی با کیفیت را از واحد ترخیص کالا ترکیه تحویل خواهند گرفت.

شرکت عرضه خدمات مرز باشماق مریوان

نحوه اخذ پرفورما برای ترخیص کالا

نحوه اخذ پرفورما برای ترخیص کالا در این مبحث باید ابتدا با معنا و مفهوم کلمه پرفورما آشنا شوید تا به راحتی بدانید که چه چیزی را مطالبه و درخواست می کنید. پروفرما را باید جزو اولین اسنادی دانست که در داد و ستد کالاهای وارداتی یا صادراتی بسیار مهم و ضروری است چرا که در آن با درج شروط و جزئیاتی از این معامله کمک می کند تا به خوبی با قوانین واردات و صادرات کشور های مبدا و مقصد همخوانی داشته باشد.

شایان ذکر است که در این مجوز تمامی مشخصات ریز و درشتی کالا درج شده است که شامل: نوع کالا، مقدار و حتی وزن آن بر اساس معیار های مشخص، قیمت، زمان تحویل، مدت اعتبار این مجوز، نام و آدرس هر دو طرف معامله، شرایط پرداخت قیمت کالا، و غیره می باشد.

ارائه خدمات مرز باشماق مریوان

ارائه خدمات مرز باشماق مریوان ارائه خدمات مرز باشماق مریوان که کار اصلی آن ترخیص کالا از این گمرک می باشد برای این منظور با روش های قانونی و با قیمت های بسیار پایین و مناسب کالا های شما را ترخیص می کند. روند ترخیص کالا می ­تواند برای هر وارد کننده و صادر کننده ای و صد البته برای هر کالا نیز متفاوت باشد. مسیر گمرکی اختصاص داده شده به کالا (سبز، زرد یا قرمز)، تجربه و سابقه تاجر در امر واردات و ترخیص محصول، نوع کالای ورودی و … همگی از عواملی هستند که بر روند ترخیص و مدت زمان آن تاثیر می ­گذارند.

همواره شما عزیزان برای اطلاع کافی در مورد این گمرک و خدمات ارایه شده از سوی آن، به راحتی می تواند از طریق فضای مجازی اقدام کرد و با کارشناسان این سامانه می توان در ارتباط بود و از آن ها اطلاعات کافی را در مورد آن ها به دست آورد.

لازم به ذکر و یاد آور است که کارشناسان این سامانه آنلاین به صورت شبانه روز فعال می باشند و پاسخگوی مشتریان هستند و اطلاعات کامل را با صبر و شکیبایی که دارند در اختیار مشتریان قرار می دهند و توانسته اند در این کار موفق باشند و رضایت آن ها را به صورت کامل جذب خود کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *