ترخیص کالا ترکیه در گمرک و در مراکز مخصوص انجام می‌شود که مراجعه کنندگان می توانند با استفاده از خدمات این مرکز به راحتی کالاهای مخصوص از ترکیه را ترخیص کرده و آنها را وارد بازار نمایند. شرکت خدمات ترخیص کالا ترکیه معمولاً برای ارائه خدمات خود فاکتورهای مهمی را مد نظر قرار داده و بر اساس آنها خدمات گمرک را قیمت گذاری می کند به همین جهت دارای قیمت های کاملا مناسب و ارزان است که مراجعه به این مراکز را به مشتریان پیشنهاد می کنیم.

شرکت خدمات ترخیص کالا ترکیه

نحوه ترخیص کالا از ترکیه چگونه است؟

نحوه ترخیص کالا از ترکیه چگونه است؟ نحوه ترخیص کالا از ترکیه همانند ترخیص کالا از دیگر کشورها می باشد که در اینجا یک توضیح کلی درباره ترخیص کالا از ترکیه ارائه می‌دهیم تا مشتریان و خریداران آشنایی کامل و نحوه ترخیص این محصولات داشته باشند.

در مرحله اول برای ترخیص کالا وارد کنندگان باید به این نقطه دقت کنند که تنها کالاهای مجاز ترخیص می‌شوند یعنی چنانچه کالا دارای منع شرعی باشد و یا استفاده خوبی در بازار نداشته باشد و یا باعث آسیب به نیروی انسانی و نیروی طبیعت به شود اصلاً ترخیص آن انجام نمی پذیرد.

معمولا بعد از بارگیری کالا توسط وسایل حمل و نقل مخصوص مانند وسایل هوایی مثل هواپیما و هلیکوپتر های ویژه و یا وسایل زمینی مانند کامیون ها و ترانزیت های مخصوص به آن ها فاکتورهای ویژه داده می‌شود که این فاکتورها دارای مهر و امضا از طرف فروشندگان است و یک شماره ۱۰ رقمی دارد که این شماره نشان دهنده اورجینال بودن و همچنین مجاز بودن محصولات می باشد یعنی حکم شماره بهره‌برداری را دارد به همین جهت هنگام ترخیص باید افراد این دو مورد را حتماً به همراه داشته باشند.

بعد از وارد شدن کالاها به گمرک افراد مشاهده می کنند که میزان کالا با بارنامه مطابقت داشته باشد یعنی باید همان مقدار که در آن بارنامه قید شده همان مقدار کالا درون وسایل وجود داشته باشد و چنانچه زیاد یا کم باشد ترخیص انجام نمی‌ پذیرد و همچنین باید تمامی کالاها با بارنامه مطابقت داشته باشد که در صورت تطابق افراد با تهیه تمبر و ارائه مدارک شخصی خود می توانند به راحتی از طریق گمرک کالاهای خود را تاسیس کرده و بعد وارد بازار نمایند.

بررسی دقیق هزینه ترخیص کالا از ترکیه

بررسی دقیق هزینه ترخیص کالا از ترکیه جهت بررسی دقیق هزینه ترخیص کالا خارجی از ترکیه باید بارنامه به خدمت ترخیص کنندگان برسد تا بتوانند با مشاهده بارنامه و همچنین میزان سبک بودن یا سنگین بودن بار هزینه های دقیق جهت ترخیص کالا را به مراجعه کنندگان ارائه دهند اما به طور کل برای افزایش رونق واردات و صادرات کنندگان تلاش می‌کنند که جهت ترخیص هزینه‌های لازم و مقرون به صرفه را از مشتریان دریافت کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *