شرکت ترخیص کالا مرز سومار دارای نیرو های کار بلد در زمینه ترخیص کالا می باشد که می ‌توانند تاجران را برای ترخیص کالا هایشان یاری نمایند. این شرکت ترخیص، هزینه‌ های ترخیص کالا ها را بسیار ارزان محاسبه می نماید و به همین دلیل هم افراد زیادی برای ترخیص کالا های خود از گمرک به این شرکت مراجعه می نمایند. اگر شما به دنبال اطلاع از نرخ خدمات این مجموعه هستید می توانید به سایت این شرکت ترخیص مراجعه نموده و از نرخ به روز ترخيص كار گمرك مطلع گردید.

شرکت ترخیص کالا مرز سومار

وظایف ترخیص کار مرز چیست؟

وظایف ترخیص کار مرز چیست؟ همان طور که خود نیز می دانید ترخیص کار فردی است که با استفاده از قرار دادی که از سوی صاحب بار با این فرد بسته می‌ شود، تشریفات گمرکی را انجام می‌ دهد. این فرد به عنوان نماینده صاحب کالا به گمرک رفته و کالا های موجود در گمرک را ترخیص می کند و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه برای صاحب کاران می گردد.

وظایف یک ترخیص کار عبارت اند از مجوز حق ورود کالا به کشور که در اولین مرحله باید اقدامات حق ورود به کشور را انجام دهند و کالا ها را توسط مبادی گمرکی تحویل بگیرند. از دیگر وظایف این افراد باید به اطلاعات داشتن از قوانین صادرات و واردات اشاره نمود، که مهارت بالا توسط این افراد باعث می‌ شود تا صاحب بار کمترین ضرر را از امورات گمرکی ببیند.

ضمناً این افراد باید مجوز های ثبت سفارش را نیز در گمرک انجام دهند تا به راحتی و به موقع انواع کالا های موجود در گمرک را ترخیص نمایند. اگر این افراد تجربه کافی داشته باشند در مدت زمان کوتاهی می توانند تمامی اجناس صاحب بار را ترخیص کنند.

چارت مراحل ترخیص کالا مرز سومار

چارت مراحل ترخیص کالا مرز سومار چارت مراحل ترخیص کالا مرز سومار از سوی گمرک مشخص می شود و فردی که اقدام به ترخیص این محصولات از شعب شرکت هم در داخل گمرک می نماید، باید ابتدا درخواست قبض انبار را صادر کند. با توجه به اینکه امروزه تمام امورات ترخیص کالا به صورت الکترونیکی هستند به راحتی می توانید از طریق سیستم ساتا کالا های خود را برای خروج از انبار شماره گذاری کنید.

پس از اینکه قبض ورود به انبار صادر شد سه مسیر سبز، زرد و قرمز وجود دارد که در مسیر سبز، فرد با مراجعه به قسمت خروج و اخذ اجازه خروج، اقدام به خروج بار می‌ کند. در مسیر سبز پرونده یکی از کارشناسان مجاز در گمرک فرستاده می ‌شود و تحت استاندارد های متعدد و سایر پارامتر ها کالا ها بررسی می شوند و حق خروج از انبار صادر می گردد.

و در مسیر قرمز علاوه بر ورود کارشناسان، این محصولات باید تحت بررسی سازمان گمرک هم قرار بگیرند و در صورت اجازه دادن حق خروج را دریافت نمایند.

ارائه کننده خدمات ترخیص کالا مرز سومار

ارائه کننده خدمات ترخیص کالا مرز سومار ارائه خدمات مرز سومار توسط ارائه کننده خدمات ترخیص کالای مرز سومار با نرخ مناسب انجام می‌ شود، به همین دلیل هم افراد زیادی ترجیح می دهند به این شرکت خدماتی مراجعه نموده و با استفاده از افراد مجرب اقدام به ترخیص کالا های خود نمایند. در این شرکت تمام فعالیت ‌ها تحت تاییدیه سازمان بازرسی کل کشور انجام می ‌شود به همین دلیل هم هزینه های ترخیص کالا با کمترین میزان انجام می گیرد.

این مرکز ارائه علاوه بر خدمات حضوری، خدمات غیرحضوری را برای مشتریان نیز در نظر می ‌گیرد و افرادی که دسترسی به این شرکت ندارند، با مراجعه به سایت این مجموعه می ‌توانند در مورد افرادی که در این شرکت مشغول فعالیت هستند اطلاعاتی به دست آورند، سپس با ارتباط گرفتن با مشاوران این مرکز اقدام به جذب نیرو برای ترخیص کالا های خود از گمرک نمایند.

این شرکت دارای تجربه زیادی در زمینه ترخیص کالا از گمرک می باشد که با کمترین میزان هزینه می تواند اجناس شما عزیزان را از گمرک مرز سومار خارج نماید و در نهایت خدماتی با نازلترین قیمت را به شما ارائه دهد. تمامی این خدمات با تضمین ۱۰۰% به مشتریان انجام می گردد و متقاضیان می توانند با اطمینان کامل به این مجموعه مراجعه نمایند و اقدام به ثبت درخواست خود برای ترخیص کالا از گمرک کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *